Czym kierować się podczas wyboru koszulki nocnej??>

Bielizna nocna ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Istotne jest to, aby gwarantowała ona optymalny poziom komfortu oraz swobody. Dobrze, jeśli jest również atrakcyjna pod względem wizualnym i dobrze dopasowana do sylwetki oraz osobistych preferencji. Damskie koszulki nocne - https://obsessive.com/pln_pl/produkty/koszulki-i-sukienki/koszulki występują w tak wielu wariantach, że znalezienie czegoś odpowiedniego dla siebie nie będzie stanowić najmniejszego problemu. Należy jednak pamiętać, że najważniejsza jest jakość. Dobrze, jeśli koszulka posłuży nam przez długi czas. Pamiętamy, że jest ona często prana, co stanowi spore obciążenie dla materiałów.

Fason

Wybierając koszulkę nocną należy przede wszystkim określić, jaki fason nas interesuje. Długość jest kwestią bardzo indywidualną. Znajdziemy zarówno modele bardzo krótki, jak i takie, które niemal sięgają ziemi. Na okres jesienny lub zimowy warto postawić jest na koszulkę z zabudowaną górą. Może ona posiadać rękaw krótki, do łokcia, czy też długi. W lecie świetnie sprawdzi się model na grubych lub cienkich ramiączkach.

Wybierając koszulkę nocną na cienkich ramiączkach weźmy pod uwagę, że bardzo często zsuwają się one z ramion. Właśnie dlatego dobrze, jeśli szelki są regulowane. Dzięki temu perfekcyjnie dopasujemy je do własnych oczekiwań.

Rozmiar

Bielizna nocna nie może być zbyt ciasna, ponieważ jej użytkowanie będzie niewygodne. Trzeba jednak pamiętać, że zbyt obszerna koszula nocna nie będzie dobrze prezentować się na naszym ciele. Może ona zniekształcić sylwetkę, a także dodać kilku zbędnych kilogramów.

Jeśli na pierwszym miejscu stawiamy swobodę ruchu, to postawmy na model wykonany z elastycznych materiałów. Taki model nie będzie nas ograniczał, a jednocześnie będzie podkreślał atuty sylwetki. Istotne jest jednak to, aby materiał przepuszczał powietrzę.
Tags: