Nowoczesne błotniki rowerowe do MTB?>

W przypadku nowoczesnych błotników rowerowych do MTB, mamy naprawdę bardzo szerokie pole do popisu. Większość rowerów kupionych w sklepie nie będzie posiadać błotników, dlatego też warto dokupić je oddzielnie. Oferta jest naprawdę bardzo szeroka i różnorodna, dzięki czemu każdy wybierze błotniki rowerowe, które w 100% zaspokoją jego indywidualne oczekiwania. 

Jakie błotniki wybrać


W pierwszej kolejności warto wspomnieć o tym, aby zawsze stawiać na oryginalne błotniki rowerowe od renomowanych producentów, które nie będą odkręcać się podczas jazdy i latać na wszystkie boki. Najlepszym wyborem są błotniki z tworzyw sztucznych, które są bardzo lekkie, a jak powszechnie wiadomo waga w MTB ogrywa ważną rolę. W dzisiejszych czasach dużym zainteresowaniem cieszą się przednie błotniki mocowane bezpośrednio do goleni amortyzatora. Mocowanie tego typu doskonale sprawdzi się podczas bardzo agresywnej jazdy. Dobre błotniki powinny mieć system szybkiego montażu, dzięki czemu będzie można szybko zdemontować błotniki, dokładnie je umyć i ponownie zamontować. 

Jakie akcesoria dodatkowe do MTB


Właściciele rowerów MTB powinni postawić także na boczne sakwy rowerowe, w których będzie można przechowywać różnorodne drobiazgi. Solidne sakwy rowerowe muszą być koniecznie wykonane z solidnych materiałów, dzięki czemu będą służyć przez wiele długich lat użytkowania. Przydać może cię także porządne etui na telefon do roweru. W pierwszej kolejności warto postawić na etui na telefon do roweru, które ma szybkę ochronną ze szkła hartowanego.

Tags: