3 najlepsze gadżety erotyczne?>

Aby sex był satysfakcjonujący dla obu stron warto wspomóc się ciekawymi gadżetami erotycznymi, które nie tylko wygonią rutynę z każdej sypialni, ale również spotęgują doznania obu partnerów.

Oto 3 najlepsze gadżety erotyczne, które powinny znaleźć się w każdej sypialni:

1. Lubrykant
Lubrykant to najważniejszy gadżet erotyczny, który jest odpowiedni na każdą okazję. Nie tylko pomaga zachować optymalne nawilżenie miejsc intymnych i zapobiega bolesnym i nieprzyjemnym otarciom, ale przede wszystkim potrafi sprawić, że zbliżenie będzie jeszcze bardziej płomienne, namiętne i bardziej intensywne. Ponadto na rynku można kupić również lubrykanty smakowe i zapachowe, które będą idealnym dodatkiem dla pieszczot oralnych.

2. Czekolada do ciała
Sex i jedzenie to fantastyczne połączenie. Czekolada do ciała w formie płynnej nałożona na niektóre okolice ciała partnera potrafi wspaniale zadziałać na damskie i męskie zmysły. Takim specyfikiem można również wykonać zmysłowy, pachnący i smaczny masaż, który pobudzi wszystkie zmysły.

3. Sex bielizna
Seksowna i kusząca bielizna to zawsze doskonały pomysł, który gwarantuje upojną i zmysłową noc. Piękna, koronkowa bielizna fikuśnie zapinana, czy też zabawne przebranie pielęgniarki lub uczennicy, albo diablicy z całą pewnością zadziała na męskie zmysły i spotęguje wszelkie doznania. Przebrania w łóżku skutecznie wygania nudę i rutynę z sypialni nawet po kilkunastu latach związku.


Tags: