Modelujące body damskie - największe zalety?>

Prawdziwym hitem sprzedażowym w ostatnim czasie są modelujące body damskie, które są w stanie zatuszować wszelkie niedoskonałości figury. Damskie body np. takie to rodzaj bielizny, która posiada nieprzypadkową nazwę. Tradycyjna bielizna body jest przeważnie jednoczęściowa, bardzo mocno przylega do ciała i doskonale nadaje się do zakładania pod obcisłe spodnie, czy spódnice. Największą zaletą body jest przede wszystkim szeroki wybór różnorodnych rodzajów bielizny.

Body damskie korygujące

Body korygujące jest bezszwowe, dzięki czemu doskonale przylega do ciała i nie uwiera. Ogromną zaletą body korygującego jest także to że bardzo szybko schnie. W dzisiejszych czasach zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się damskie body wykonane z lekkiego i bardzo przyjemnego dla ciała jedwabiu. Głównym zadaniem body korygującego jest przede wszystkim bardzo skuteczne wyszczuplanie nie tylko tali, ale również bioder. Na rynku dostępne są także specjalne modele zapinane w kroczu, które rewelacyjnie modelują pośladki. 

Body-koszula

Na rynku rekordy sprzedaży bije także body-koszula, która zawsze jest doskonale ułożona na ciele. Warta uwagi jest przede wszystkim body, która posiada specjalną powłokę antybakteryjną przyszytą do majtek.

Tags: