Nocne stroje dla kobiet?>

Nocna bielizna jest strojem, który ma służyć higienie oraz spokojnemu wypoczynkowi. Z założenia powinna być wygodna, przewiewna, luźna. Nie oznacza to jednak, że koszule czy piżamy mają być workowate i pozbawione finezji. Wręcz przeciwnie - bielizna nocna, zwłaszcza ta dla pań, może być kolorowa, elegancka i zmysłowa.

W czym może spać kobieta? 

Panie mają w czym wybierać i przebierać. Na początek muszą podjąć decyzję jaki wybrać styl - sportowy, elegancki czy dziewczęcy? Potem trzeba wybrać czy będzie to koszula czy piżama, czyli strój dwuczęściowy - koszulka i spodnie. Dalsze wybory wiążą się z określeniem długości rękawów i nogawek, wyborem koloru. Bardzo ważny jest materiał, z którego strój jest wykonany - bielizna nocna damska powinna być wykonana z naturalnych i lekkich materiałów, które pozwolą skórze oddychać. 

Bielizna nocna dla kobiet

Bielizna nocna Yups, oprócz tego, że ma służyć wypoczynkowi, ma jeszcze jedno ważne zadanie - podkreślić kobiecość. Zarówno koszule i piżamy mają różne fasony. Odpowiednio dobrana bielizna np. odcięcie pod biustem ukryje mankamenty figury - szerokie biodra, doda pewności siebie. Delikatna kolorystyka, zwiewne materiały, hafty, falbany, koronki dodadzą uroku każdej kobiecie.

Tags: