Klasyczne białe koszule?>

W dzisiejszych czasach bardzo często można spotkać się z stwierdzeniem, że białe koszule damskie są najbardziej demokratycznym klasykiem kobiecej szafy. Damskie koszule bez uwagi na to, czy mówi się o markowych produktach, czy bardzo tanich koszulkach kupionych w supermarkecie, nigdy nie tracą swojego czystego i szlachetnie wypływowego oddziaływania. 

Jaką damską koszulę wybrać?


Białe koszule dobrej jakości powinny być wykonane z długowłóknistej bawełny wysokiego gatunku, która rewelacyjnie rozpieszcza skórę. W dzisiejszych czasach warto zamienić sterylnie zimną (czystą) biel na złamaną biel, która doskonale rozświetla twarz miękką poświatą. W przypadku białych koszulek dla kobiet, bardzo ważną kwestią jest także rozmieszczenie guzików. W idealnej koszuli damskiej guziki powinny być tak rozmieszczone, aby nie trzeba było nigdy wybierać pomiędzy zbyt głębokim, a aż za nadto powściągliwym dekoltem.

Precyzja szycia i gęstość ściegu


Bardzo ważną kwestią jest także precyzja szycia oraz gęstość ściegu, dlatego też warto inwestować wyłącznie w koszule od renomowanych producentów, które wykonane są na najwyższym światowym poziomie. Koszule np. takie wysokiej klasy powinny mieć od 6 do 9 ściegów na 1 cm szwu. Najtańsze koszule stosują zazwyczaj od 4 do 5 szwów.

Tags: