Styl pensjonarski ciągle w modzie?>

Kiedy moda zaczęła dyktować trend pensjonarski, bardzo szybko podchwyciły go nawet te kobiety, które do tej pory niekoniecznie preferowały grzeczny styl ubierania. Jego znakiem rozpoznawczym są przede wszystkim proste lub okrągłe kołnierzyki, które prezentują się niebywale interesująco i pozwalają w prosty sposób wyróżnić się z tłumu. Znaleźć je można w sukienkach, bluzkach czy koszulach.


Nie tylko dla grzecznych dziewczynek

Dzięki pensjonarskim sukienkom czy bluzkom łatwo można nadać sobie wygląd grzecznej uczennicy czy kompetentnej pracownicy, jednak nie tylko do szkoły czy pracy nosi się takie stroje. Są one też pożądane na co dzień, zwłaszcza że tego rodzaju elementy można łatwo zestawiać z innym, które mogą reprezentować zupełnie inny styl. Dzięki temu można być pensjonarką w bardziej odważnej czy nawet sportowej wersji. Na przykład sukienki Top Secret z kołnierzykami można połączyć albo z grzecznym obuwiem na płaskim obcasie, na przykład delikatnymi i dziewczęcymi balerinkami, uzyskując wybitnie skromny look, albo też na przykład z ciężkimi butami w rockowym stylu, co prezentuje się bardzo ciekawie i nietypowo. Możliwości jest wiele, nie tylko w przypadku wspomnianych sukienek Top Secret.

Kołnierzyki są niezwykle popularne, tak samo jak proste fasony sukienek czy też bluzki koszulowe i same koszule. Jeszcze do niedawna były one postrzegane jako strój przede wszystkim biurowy, obecnie zaś takie elementy nosi się do wszelkich strojów - eleganckich, ale też sportowych czy casualowych spodni, szortów czy spódniczek.

Tags: