Czym jest biustonosz push up??>

Dorobił się sławy jako najlepszy przyjaciel wielu kobiet. Pozytywnymi uczuciami darzy go też niejeden mężczyzna. Cóż to takiego? Biustonosz, który zbiera i unosi biust, optycznie go powiększając i zaokrąglając, tym samym nadając mu atrakcyjniejszy wygląd i kształt, czyli push up. Tego typu stanik jest idealnie wyprofilowany, wsparty fiszbinami i posiada wkładki usztywniające i wypychające biust. Wkładki te mogą być wyjmowane, umieszczone w specjalnych kieszonkach lub wbudowane albo wszyte w konstrukcję biustonosza. Najczęściej wykonane są z gąbki, materiału lub miękkiego silikonu.


Biustonosz push up posiada sztywne miseczki, dlatego ważne jest, aby idealnie dopasować go do rozmiaru naszego biustu. Tylko w ten sposób otrzymamy idealny efekt uniesienia, powiększenia i zaokrąglenia.


Dla kogo dobry będzie biustonosz typu push up? Właściwie dla każdego. Do niedawna był używany głównie przez posiadaczki skromnych biustów, które poszukiwały bielizny, która powiększy ich wątłe kształty. Dzisiaj mamy do wyboru całe spektrum modeli, także w dużych rozmiarach. Panie o obfitszych kształtach szczególnie doceniają jego właściwości modelujące. Taki stanik każdej kobiecie zapewni spektakularny dekolt, dlatego doskonale sprawdzi się na wszelkie wielkie wyjścia i sytuacje, w których chcemy prezentować się ponętnie i seksownie. Dobrze podniesiony i wymodelowany biust w staniku typu push up (polecamy np. te od Gorteks) dodaje też pewności siebie i zapewnia dobre samopoczucie, nawet gdy nie jest widoczny.
Tags: