Zapach wiosny czyli czas na lżejsze stroje?>

Kiedy na dworze zaczyna robić się ciepło, powoli odświeżamy nasze szafy i zaczynamy wyciągać z nich letnie ciuszki. Każda szanująca się kobieta, powinna mieć w swojej szafie kilka par legginsów na każdą okazję. Legginsy podbiły serca Polek kilka lat temu i nadal zachwycają. Dlaczego? Sprawdźmy!

Idealnie sprawdzają się na różne okazje. Można je założyć na zakupy oraz na rower. Wygodne i dopasowane, nadają się do uprawiania amatorskiego sportu. Zakładając na wierzch spódniczkę lub tunikę, idealnie sprawdzą się nawet do pracy podczas upalnych dni. Pasują zarówno do sandałków, trampek, balerinek, adidasów oraz trzewików. Można założyć do nich także eleganckie szpilki.

Materiał, z którego są wykonane, sprawia, że potrafią nam służyć nawet przez kilka sezonów. Szeroki wybór kolorów i wzorów daje możliwość tworzenia przeróżnych kreacji na różne okazje.

Jednak główną zaletą legginsów jest ich stosunkowo niska cena. Na wyprzedaży sezonowej zapłacimy za nie około 20 złotych. Ten argument przemawia do mnie najbardziej. Wystarczy kupić 2-3 pary, aby móc skomponować idealny strój na każdą okazję.

Tags: