Sukienki dzianinowe przy obfitych kształtach?>

Zimą w Polsce widok kobiety w sukience jest bardzo rzadki. Niskie temperatury, zimny, porywisty wiatr nie sprzyja tym kreacjom. Projektanci mody z myślą o Paniach, pragnących podkreślać swą kobiecość sukienkami zimą, stworzyli sukienki dzianinowe. Co więcej są one niekiedy zdecydowanie bardziej cieplejsze niż tradycyjne grube swetry.

Szczególnie dobrze w sukienkach dzianinowych prezentują się wysokie kobiety. One mogą sobie pozwolić na noszenie sukienek dzianinowych w połączeniu z grubymi rajstopami. Przy doborze sukienki dzianinowej oczywiście należy pamiętać o swojej sylwetce. Szczupłe i proporcjonalnie zbudowane Panie mogą mieć z tym najmniejszy problem.

Zdecydowanie trudniejsze zadanie stoi przed kobieta z nadprogramową liczbą kilogramów. Panie grubsze powinny decydować się na bardzo luźne sukienki dzianinowe, nigdy obcisłe. Ponadto jasne barwy będą jedynie podkreślać zbyt obfitą sylwetkę. Czerń, fiolet czy granat pomoże optycznie wyszczuplić masywną sylwetkę. Za pomocą dodatków można tak smutną kreację skutecznie rozweselić.

Tags: